Küldés folyamatban...

Diákmunka az Astoria Mekiben

Kezdő bruttó órabér nappali műszakban

Rugalmas, iskolai elfoglaltsághoz igazított beosztásban, részmunkaidőben  keresünk diák munkatársakat Budapest belvárosában, az Astoria M2 metró megállónál található McDonald’s éttermünkbe azonnali kezdéssel és korrekt bérezéssel!

Leírás:

Azonnali kezdéssel keresünk diák munkatársakat Budapesten az Astorián található McDonald’s éttermünkbe! Kezdő bruttó órabérek: 1400-1820 Ft. További részletek a felvétel során! Dolgozz együtt a barátaiddal! Jelentkezz és legyél Te is a csapatunk tagja! Mindenkit visszahívunk!

Bérezés:

  • Bruttó kezdő nappali órabér: 1400 Ft (6:00-18:00 óra között)
  • Esti műszak esetén: 1820 Ft (18:00-6:00 óra között)

Előnyök:

  • Kiszámítható, rugalmas beosztások
  • Részmunkaidő
  • Biztonságos, iskolaszövetkezeti foglalkoztatás
  • Karrierépítés Neked is

Munkaidő és beosztás:

  • Heti legalább összesen 20 órában
  • 4-, 6- vagy 8 órás műszakokban
  • Hétköznap vagy hétvégente
  • Iskolához igazított beosztás, szabadnapkérelemmel

Feladatok:

  • Termékek elkészítése a konyhán
  • Vendégek rendeléseinek felvétele és kiszolgálása
  • Könnyű fizikai feladatok elvégzése
  • Étterem tisztán tartása

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ápolt megjelenés

Helyszín:

Budapest, Astoria McDonald’s – Múzeum krt. 1/b

Nézd meg a helyszínt

Hasznos információk
Metróval az M2 (piros) vonal Astoria megállónál kell leszállni és az Astoria szálloda irányába felmenni.
Bruttó 1400-1820 Ft kezdő órabérek
Iskolához igazított rugalmas beosztás, részmunkaidőben, 4-, 6- vagy 8 órában, hétköznap délutánonként vagy hétvégente.
Az étterem minden nap 8-24 óráig, péntek és szombat éjjel 1 óráig van nyitva, hétköznap és hétvégén, ünnepnapokon is.

Állásra jelentkezés

    McDonald’s diákmunka állás Budapesten a belvárosban

    Dolgozz velünk az Astoria Mekiben!

    Éttermi dolgozó diákmunka álláslehetőséget kínálunk neked, Budapesten az Astoria Mekiben

    Rugalmas diákmunka

    Iskolához igazított rugalmas beosztással tudsz számolni, legalább 1 hétre előre

    Iskolaszövetkezeti foglalkoztatás

    Válassz partnereink közül és szerződj velük

    Építs karriert a Mekiben!

    Kezd nálunk diákként a Mekis karrieredet! Folyamatos fejlődési lehetőség, pozíció- és béremeléssel!
    Diákmunka az Astoria Mekiben rugalmas beosztásban részmunkaidőben Shark 95 Kft.

    Részmunkaidő

    Jöhetsz 4-, 6- vagy akár 8 órában is, hétköznap vagy hétvégente

    Kezdő órabérek: 1400-1820 Ft

    Nappal 1400 Ft, este/éjszaka 1820 Ft bruttó órabérben kereshetsz

    Meki diákmunka azonnali kezdéssel

    Jelentkezz és gyere el személyesen a telefonon leegyeztetett időpontban az Astoria Mekibe és megbeszéljük a részleteket

    Szállást nem tudunk biztosítani

    Mielőtt jelentkezel hozzánk, számolj azzal, hogy ez a McDonald's diákmunka állás Budapesten van, így a szállásodat neked kell megoldani

    Csatlakozz csapatunkhoz, Mekizz velünk!

    Create your account