Küldés folyamatban...

Megváltozott munkaképességgel (Rehab) állást keresel?

Megváltozott munkaképességgel (Rehab) munkatársakat keresünk

FONTOS! Az alábbiak szerint számít valaki megváltozott munkaképességűnek:

  • akinek az egészségi állapota a rehabilitációs hatóság komplex minősítése alapján 60 százalékos vagy kisebb mértékű,
  • aki legalább 40 százalékos egészségkárosodással rendelkezik, az erről szóló szakvélemény, szakhatósági állásfoglalás, hatósági bizonyítvány, minősítés időbeli hatálya alatt,
  • akinek a munkaképesség-csökkenése 50-100 százalékos mértékű, az erről szóló szakvélemény időbeli hatálya alatt, vagy
  • aki fogyatékossági támogatásban vagy vakok személyi járadékában részesül és a munkaszerződése szerinti napi munkaideje a 4 órát eléri.

Egyénileg megbeszélt pozíciókba, teljes- vagy részmunkaidős beosztásba keresünk munkatársakat Budapest belvárosában az Astorián vagy a 20. kerületben található pesterzsébeti McDonald’s éttermünkbe.

Jelenleg aktuális pozícióink:

  • vendégtéri (lobby) munkatárs: vendégtér felügyelete és tisztán tartása, asztalok leszedése, tálcák és hulladékok kezelése (nem mosogatás, nem csak takarítás!)
  • konyhai termékkészítő: különböző ételek és italok elkészítése, csapatmunkában való aktív részvétel
  • autós kiszolgáló pénztáros: az autós részről (drive) leadott rendelések fizettetése, pénztárgép kezelése

Helyszín: Budapest, 5. kerület – Astoria vagy 20. kerület – Pesterzsébet központnál található McDonald’s éttermünk. Bejelentett, megbízható, biztos állás, korrekt kereseti lehetőséggel, hosszútávon!

Leírás:

Azonnali kezdéssel keresünk igazoltan megváltozott munkaképességgel (Rehab) rendelkező munkatársakat Budapesten található McDonald’s éttermeinkbe. Kezdő bruttó órabér: 2,000 Ft, továbbá műszakpótlék és bónuszok. További részletek a felvétel során!

Bérezésünk:

  • Bruttó kezdő nappali alap órabér: 2,000 Ft
  • Délutáni műszakban 18-22 óra között: 2,600 Ft (30% műszakpótlékkal számolva)
  • Éjszakai műszakban 22-06 óra között: 2,800 Ft (40% műszakpótlékkal számolva)

Előnyök:

  • Egyénre szabott éttermi pozíciók
  • Kiszámítható, rugalmas beosztások
  • Részmunkaidős beosztás
  • Hosszútávú biztos lehetőség
  • 20% kedvezményes vásárlási lehetőség

Munkaidő és beosztás:

  • 4 vagy 6 órás műszakokban
  • Hétköznap és hétvégente
  • Munkaidő beosztás megbeszélés szerint

Feladatok:

  • Az adott pozíció szerint

Elvárások:

  • Orvosi szakvélemény, állásfoglalás vagy hatósági bizonyítvány a megváltozott munkaképességről
  • Budapesti vagy a 20. kerület közelében lévő lakcím
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ápolt megjelenés

Helyszín:

Budapest belváros, Astoria vagy 20. kerület Pesterzsébet központ

Nézd meg a helyszínt

Hasznos információk
Astoria az M2 metróval, vagy a 47, 49 villamossal. Pesterzsébet központ a 20. kerületben könnyen megközelíthető. Az Interspar mellett található az éttermünk
Bruttó 2,000 - 2,600 - 2,800 Ft műszakbeosztástól függően 25 év alatt adókedvezmény!!!
Részmunkaidő (4 vagy 6 órában) hétköznap és hétvégente
Az adott étterem szerint

    Create your account

    • Heti 5 munkanapnapi 8 órában, változatos időpontokban
      • Részmunkaidő esetén napi 4 vagy 6 órában
    • Heti 2 szabadnap előre leegyeztetve
    • Folytonos munkarend, vagyis hétvégén és ünnepnap is nyitva vagyunk
    • Beosztás több műszakos munkarendben

    Fontos információk

    Feladatok:

    ⚠ A következő feladatok mindegyikét kell végezni, ezért nálunk nincs lehetőség pl. csak takarítás vagy pakolás és egyéb kisegítő feladatokra! ⚠

    • Termékek elkészítése a konyhán (önálló feladat, nem kisegítő)
    • Vendégek rendeléseinek felvétele és kiszolgálása
    • Pénztárgép kezelése (pénzkezelés!)
    • Könnyű fizikai feladatok elvégzése (pl. termékek pakolása)
    • Étterem tisztán tartása (általános takarítási feladatok)